27. 1. 2022

MAS připravuje podporu venkovských táborů a mladých hasičů v letech 2023-2025. Zapojte se také!

MAS – Partnerství Moštěnka připravuje Akční plán pro OPZ+, kde musí být pro roky 2023-2025 jasně vyjádřeno (obsahově i finančně), jaké aktivity se budou v tomto období podporovat. V OPZ je kladen důraz na spolupráci v komunitě a mimo jiné chceme podporovat také venkovské tábory a práci s mladými hasiči.

Zveme spolky, školy a další organizace, kterých se tyto podporované aktivity týkají, aby se zúčastnily přípravných jednání, která se uskuteční 14. 2. 2022 v Kostelci u Holešova.

Účast na setkání je nezbytná pro ty, kteří se chtějí zapojit a je nutno se dopředu přihlásit (na email: marketa.kropackova@mas-mostenka.cz) . Další informace jsou na Pozvánce na jednání k podpoře komunitních venkovských táborů a Pozvánce na jednání k podpoře mladých hasičů.

Těšíme se na setkání s Vámi!