2. 5. 2023

Ve středu 10. května se uskuteční 21. Sněm MAS

Na středu 10. května 2023 na 16. hod. je v Prusinovicích naplánováno jednání 21. Sněmu MAS MAS – Partnerství Moštěnka, o.p.s. Sněm bude volební, volit budeme členy Programového výboru, Výběrové komise, Kontrolního a monitorovacího výboru a jejich předsedů. Na programu je dále aktualizace členské základny, projednání Výroční zprávy MAS, informace k Programovému období 2021+. Zazní novinky z oblasti energetiky a bude se projednávat možnost členství MAS v připravovaném spolku (energetické společenství) ENERKOM Moštěnka. Závěr bude patřit Programu podpory spolků a projektům zaměřeným na vzdělávání – MAP pro ORP Holešov a MAP pro ORP Přerov. Na setkání se těší Tým MAS.