30. 10. 2016

Zpravodaj venkova – Měsíčník SPOV ČR a NS MAS ČR – 9/2016

Zpravodaj venkova 9/2016 – v nové grafické podobě

Vážení příznivci venkova,

zasíláme Vám odkazy na elektronickou podobu nového čísla Zpravodaje venkova 9/2016, který má novou grafickou podobu. Rekapituluje události a přináší nová témata.

V 9. čísle roku 2016 si například můžete přečíst:

•           Národní konference VENKOV 2016: Podpora obcí a spolků v PRV, dobrá škola, rodina a RUD
  •           Do vedení krajů lidé zvolili 675 zastupitelů
  •           Národní síť MAS intenzivně řeší zpoždění hodnocení SCLLD, stanovy a novou propagaci
  •           46. Den malých obcí – tradičně v Prostějově, v Praze na novém místě
  •           Manifest Evropského venkovského parlamentu
  •           Starostové protestovali proti OSA v ulicích i ve sněmovně
  •           Díky novele stavebního zákona by mělo být řízení rychlejší
  •           MMR opět podpoří rozvoj regionů. Do krajů půjde přes miliardu korun

Zpravodaj si můžete stáhnout také na adresách:

Běžné zobrazení SPOV: http://www.spov.org/zpravodaj-1/default.aspx

NS MAS: http://nsmascr.cz/dokumenty/zpravodaj-venkova/zpravodaj-venkova-2016/

Prostorový prohlížeč:

Spolek pro obnovu venkova ČR ve spolupráci s Národní sítí MAS ČR zlepšují svým Zpravodajem venkova přenos informací mezi obcemi, regiony, institucemi na krajské i národní úrovni. Zpravodaj zasíláme na elektronické adresy všech obcí v ČR, mikroregionů, místních akčních skupin, zastupitelů ve všech krajích, krajské odbory regionálního rozvoje a na adresy ministerstev, které se zabývají venkovem, a dalších státních institucí. Budeme rádi, když časopis rozešlete i na adresy lidí ve vašem okolí, které by mohl rovněž zajímat.

S pozdravem

Zpravodaje venkova (SPOV ČR + NS MAS ČR), www.spov.org / Zpravodaj, www.nsmascr.cz / Zpravodaj venkova

Nejbližší uzávěrka vašich příspěvků pro Zpravodaj venkova 10/2016 je v pátek 18. listopadu 2016. Distribuce je v listopadu 2016.

Pokud nám chcete k těmto tématům sdělit své postřehy a náměty, napište na adresu: marie.sulakova@seznam.cz