15. 3. 2023

V Programu podpory spolků jsme podpořili 28 akcí

Dne 2. února 2023 vyhlásila MAS – Partnerství Moštěnka 10. výzvu pro místní spolky k předkládání žádostí o podporu jejich akcí – Program podpory spolků – propagační akce MAS. Předloženo bylo v programu celkem 32 žádostí, z nichž k podpoře bylo vybráno celkem 28. To je tedy počet společenských, kulturních, sportovních a volnočasových akcí pořádaných místními spolky a sdruženími v obcích regionu MAS – Partnerství Moštěnka, které budou na základě hodnocení Výběrové komise a výběru Správní rady MAS podpořeny v roce 2023 částkou 3-7 tisíc Kč. Více informací najdete na webu MAS v sekci Výzva PPS 2023.