MAP III pro ORP Holešov

Dokumenty MAP

Připomínkování aktualizace dokumentu MAP

Do pátku 27. 1. 2023 do 10 hod. je možné připomínkovat níže uvedené aktualizované dokumenty Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro OPR Holešov.

  1. Aktualizaci Analytické části Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro ORP Holešov včetně vymezení prioritních oblastí
  2. Strategický rámec MAP (verze 10) + přehlednější excelové tabulky

Připomínky, prosím, posílejte formou připomínkového listu na email marie.tesarova@mas-mostenka.cz. Změny v dokumentu jsou vyznačeny barevně.

V případě dotazů nás kontaktujte na tel. 734 435 217 (Marie Tesařová).

Děkujeme za Váš čas.

Tým MAP

Aktualizace investic do infrastruktury vzdělávání v rámci tvorby dokumentu MAP

V lednu aktualizujeme seznam investic do infrastruktury pro vzdělávání, včetně zájmového, neformálního a celoživotního, pro Holešovsko na roky 2022-2027. Máte-li takový záměr, požádejte do středy 12. ledna 2023 o jeho zařazení do Strategického rámce MAP prostřednictvím vyplnění odpovídajícího listu v excelové tabulce (https://mas-mostenka.cz/…/mas-mostenka.cz-strategicky…) nebo nás oslovte a rádi Vám pomůžeme (kontakt: Marie Tesařová, marie.tesarova@mas-mostenka.cz, tel. 734 435 217).

V programovém období 2021–2027 bude podmínkou pro čerpání z Integrovaného regionálního operačního programu prokázání souladu se Strategickým rámcem MAP v oblasti investic do předškolního, základního, neformálního a zájmového vzdělávání a celoživotního učení.

POZVÁNKY

Řídící výbor

Pracovní skupiny

ZÁPISY

Řídící výbor

Pracovní skupiny

VÝSTUPY

DOKUMENTY ŘÍZENÍ MAP

FORMÁLNÍ DOKUMENTY MAP

VZORY

Odběr e-mailového zpravodaje

Přihlaste se k odběru a žádná z důležitých aktualit Vám již neunikne.

Partneři

Národní síť MAS Spolek pro obnovu venkova Haná regionální produkt Ministerstvo zemědělství UNIVES Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje