5. 4. 2024

Vychází jarní číslo Infolistu MAS

Jarní Infolist MAS – Partnerství Moštěnka vychází jako první číslo v roce 2024 a přináší informace pro obyvatele z území působnosti MAS – PM. Infolist představuje nejbližší výzvy z Integrovaného regionálního operačního programu a Společné zemědělské politiky. Infolist dále prezentuje akce, které se pod záštitou MAS – PM již v letošním roce uskutečnily v rámci projektů Komunitní práce v Moštěnce (program OPZ+) a Místní akční plán vzdělávání IV pro ORP Holešov a zároveň představuje akce, které nás v nejbližších měsících čekají. Součástí Infolistu jsou také informace o podpoře spolků z programu PPS.

Infolist ke stažení